Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > LVVZ - 7. ročník - úterý

LVVZ - 7. ročník - úterý

LVVZ 2022 7. ročník – 2. den

Vážení čtenáři, dovolte nám, abychom Vás seznámili s průběhem našeho lyžařského výcviku, pro dnešek se dnem druhým.

Po relativně klidné noci a velmi specifickém budíčku, který z vlastní iniciativy zorganizovaly některé žákyně a samozřejmě vydatné snídani (tedy jak u koho) jsme vyrazili na nedaleký svah. Sněhové podmínky se sice pomalu, ale snad jistě zlepšují, ovšem příroda na tom má bohužel zásluhu pramalou. Frekventanti se začali s nadšením zlepšovat ve svých lyžařských dovednostech. Počasí naštěstí přálo (jak by Brňák řekl – zoncna rumplovala). V tomtéž stylu jsme pokračovali i po obědě a drobném odpočinku. I valná většina našich lyžařských nováčků se již přesunula z tréninkového plácku na sjezdovku a věříme, že ti zbylí je budou co nejdříve následovat. Lyžařský den byl i přes drobné komplikace velmi úspěšný.

V návaznosti na průběh dne, po večeři aktuálně následovala přednáška na téma „první pomoc“. Bylo velmi milým překvapením, jak žáci doslova hltali podávané informace. „Jen aby byli schopni je v případě nutnosti použít v praxi“ J.

S velkým povděkem se také setkala skutečnost, že dnes v odpoledních hodinách byly žákům dočasně navráceny mobilní telefony. Toto Vám říkám pouze pro jistotu, kdyby se čistě náhodou chtěli vymlouvat, že se Vám nemohli ozvat.

Zřejmě je to únavou nebo možná zásahem nespecifikované vyšší moci, ale i na milí lyžníci se dnes v „relativním“ poklidu uložili ke spánku.