Taneční tělesná výchova devátých tříd

Na čtvrteční tělesnou výchovu jsme šli s tím, že nevíme, co nás čeká. Věděli jsme jen to, že budeme překvapeni a čeká nás zábava. Byli jsme opravdu natěšení, jelikož jsme pro každou srandu a poslední rok si chceme na naší škole užít v dobrém. Proto, když jsme se při nástupu na rozcvičku dozvěděli, že budeme tancovat, tak jsme se na sebe všichni podívali, zasmáli se a těšili se na vtipnou hodinu. I když neuměl tančit úplně každý, snažil se nás základy naučit pan učitel Koblása s paní učitelkou Oubrechtovou. Během dvou vyučovacích hodin jsme zvládli procvičit: Jive, Polku, Letkis a Mazurku.
Všichni jsme odcházeli z tělocviku s tím, že jsme se naučili něco nového. Dvouhodinová výuka pro nás byla velkým zpestřením a dobrou přípravou pro lekce tance, které nás čekají po letních prázdninách. Touto cestou bychom rádi poděkovali našim učitelům, kteří pro nás tuto hodinu připravili.
Oceňujeme jejich nápaditost. Dodali našim hodinám nový a svěží vítr. Děkujeme.

jménem žáků 9. tříd, Lukáš Hvězda

 

Aktualizováno: 20. 3. 2018 — 8:08
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018