Setkání rodičů, žáků a zástupců středních škol regionu

Základní škola Františka Kupky v Dobrušce připravila pro své žáky informace k přijímacímu řízení pro školní rok 2018 / 2019 a prezentaci středních škol zdejšího regionu v jídelně Sodexa. Žáci a jejich rodiče měli možnost seznámit se s touto nabídkou 18. října 2018.

Vybrat  střední školu bývá někdy obtížné. Někteří žáci mají jasno, kterým směrem se budou ubírat, ale jiní nejsou rozhodnuti. S profesní orientací pomáhá škola žákům a rodičům průběžně po celou dobu výuky. Žáci navštěvují poradenská střediska, jsou pro ně pořádány projektové dny, které   žákům přibližují studium na středních školách.

Žáci a rodiče si se zájmem vyslechli informace výchovné poradkyně Mgr. Vodehnalové k přijímacímu řízení a navštívili stánky jednotlivých středních škol, získali cenné podklady pro své rozhodování.

Děkujeme zástupcům jednotlivých škol za jejich prezentaci a těšíme se na další spolupráci.

                                                                                                               Alena Bačíková, ředitelka školy

Aktualizováno: 1. 11. 2018 — 11:37
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018