Soutěž o nejhezčí Halloweenskou dýni

Školní parlament vyhlásil v základní škole pro žáky 2. stupně   soutěž o nejkrásnější dýni.  Ve čtvrtek se žáci se svými třídními učiteli  pustili  do tvoření a každá třída vyzdobila  několik   Halloweenkých dýní. Po vykonané práci byla naaranžována výstavka v prostorách školy. Jednotlivé výrobky byly očíslovány a každý žák zvolil dýni, která se mu nejvíce líbila. Všechny dýně byly moc pěkné, ale zvítězit může jenom jedena třída. S  počtem 42 hlasů vyhrála třída 9. B,  která pod vedením pana učitele Minaříka vyrobila ty nejhezčí .  Gratulujeme vítězům. Děkujeme všem za účast v této soutěži a těšíme se na další dýňový ročník .

                                                                                                    Školní parlament

Aktualizováno: 6. 11. 2018 — 11:11
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018