To jsme se vyřádili

Už každé malé dítě ví, že před Vánocemi chodí Mikuláš se svými pomocníky. A protože jsme již deváťáci, chtěli jsme se těmi pomocníky stát a užít si to. Do příprav jsme se zapojili téměř všichni.  Nakonec nás bylo 5 nádherných andělů a 15 ! neméně krásných čertů. K tomu jsme měli koš pravého černého čertovského uhlí a druhý koš stříbrných dukátů z bílé čokolády pro všechny děti.

 A pochůzky po třídách druhého stupně mohly začít. Přitom jsme navštívili i ředitelství a zvěčnili se na společné fotografii s vedením školy. Poté jsme prošli i tělocvičnu s cvičícími dětmi, družinu s malými vesměs nebojácnými andílky a jídelnu, kde jsme poobědvali. I nebeské bytosti mají hlad!

Podle přiložených fotek jistě vidíte, že se nám to i ostatním dětem moc líbilo. A o to přece šlo! A trochu začerněný sešit nebo žákovská? To přece k čertům patří – jací by to byli čerti bez uhlí? Myslíme si, že právě na takovéto akce /a jim podobné/ budeme jednou nejvíc vzpomínat. Zkrátka jsme si to užili. Věřte nebo ne, ani se nám nechtělo přestrojovat zpět!

                                                                                                                                          Andělé a čerti IX.A

Aktualizováno: 14. 12. 2018 — 10:46
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018