V listopadu na ZŠ FK Dobruška žili florbalem

AŠSK pořádala celou řadu florbalových turnajů pro družstva základních škol. Z okresu Rychnov nad Kněžnou se zúčastnilo celkem 55 družstev žáků a žákyň v 6 kategoriích. ZŠ FK se zúčastnila 12 turnajů, ze kterých 4 pořádala ve své tělocvičně.

Nejlépe si vedla děvčata v kategorii D3 (6.-7. třídy), která vyhrála nejprve okresní a poté i krajské kolo, čímž si vybojovala účast na republikové kvalifikaci, která se bude hrát v průběhu února v Liberci. Zúčastněná děvčata čeká do jejího konání ještě spousta tvrdé tréninkové práce na zlepšení své výkonnosti.

Dalšími vynikajícími výsledky se prezentovali chlapci v kategoriích H3 (6.-7. třídy) a H4 (8.-9. třídy), když všichni shodně vyhráli okresní kolo a v rámci kola krajského se umístili na 2. respektive 3. místě.

Na těchto úspěších má nemalý podíl FBC Dobruška, který ke své činnosti využívá naší tělocvičnu a přímo spolupracuje s učiteli tělesné výchovy.

Obsáhlá fotogalerie níže:

Aktualizováno: 17. 12. 2018 — 15:38
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018