Půlnoční nadílka

Ve čtvrtek 20. prosince nastal pro naši třídu IX. A dlouho očekávaný den a hlavně večer i noc. Přespávali jsme totiž ve škole! Náležitě jsme se na to nachystali: holky upekly dobroty, kluci se postarali o výzdobu. Překvapil nás dotaz Pepy, jestli bude stačit 150 balónků, které koupil?

Navečer jsme si společně vyzvedli a ve škole ihned snědli právě upečené pizzy. Vybalili jsme další zásoby z domovů a vznikla obrovská hromada všeho dobrého. Paní učitelka pravila, že tu budeme muset být přes Vánoce, abychom vše snědli. Potom už začala zábava, zpěv, tanec, zkrátka pořádná oslava!

Uspořádali jsme soutěž dvojic v zašlapávání balonků přivázaných u kotníků. To bylo úžasné! Po urputném  boji vyhrál Pepa s Jirkou. Krátce před půlnocí jsme nakupili dárky okolo stromečku a naši dva nejmladší – Adam s Anetou – je roznášeli. Pak jsme rozbalovali a žasli nad novými věcmi. Po půlnoci nás už čekal horor na dobrou noc…

Kluci a holky IX. A

Aktualizováno: 21. 12. 2018 — 12:02
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018