Vánoční den ve škole

Poslední školní den v roce 2018 proběhl ve znamení nadcházejících svátků. První dvě hodiny se sice žáci druhého stupně učili, ale pak už nastaly očekávané radovánky. Děti měly na výběr ze tří možností – vánoční diskotéka v malé tělocvičně, vánoční kino nebo reprezentační turnaj ve florbale s dalšími sportovními a dovednostními soutěžemi. Poslední dvě hodiny už žáci trávili ve svých třídách u cukroví, čaje, dárečků a bavili se vlastním programem. Celý den rychle utekl a každý si v něm jistě našel něco, co ho zaujalo a bavilo.

  Všem přejeme krásné svátky, hlavně hodně zdraví, klid a pohodu v novém roce.

                                         Mgr. Fialová, Mgr. Moravcová, Mgr. Oubrechtová

Aktualizováno: 21. 12. 2018 — 15:19
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018