LVVZ 2019 – den pátý, poslední

Tak za Vámi přicházíme s posledním článkem z letošního „LYŽÁKU“. Bohužel nadešel poslední den našeho zájezdu. Po tradičně bohaté snídani jsme se naposledy přesunuli na sjezdovku „Prezidentský Expres“, kterou jsme celý týden využívali, abychom absolvovali naplánovaný a všemi očekávaný závod. Během přípravy trati se všichni rozjezdili a šli jsme na věc. Výsledky byly naprosto nepodstatné, protože cílem přeci bylo se pobavit a všem ostatním ukázat, co se všichni naučili. Z pohledu organizátorů musíme s velkým potěšením konstatovat, že předvedené výkony byly bez přehánění výborné a všem se jízda moc povedla. Náš obdiv si zaslouží především všichni „Účastníci zájezdu“, kteří stáli v úterý na lyžích poprvé, a přesto dnes předvedli takřka bezchybný výkon a projeli stejnou trať jako všichni ostatní. To vše musíme doložit následujícími fotografiemi. 🙂

 

Pak už jsme se přesunuli zpět na naší základnu v hotelu Eden, jehož personálu moc děkujeme za poskytnuté služby, především vynikající gastronomii. 🙂 🙂 🙂 

 

 

Taktéž si naše poděkování zaslouží všichni instruktoři, kteří se po celou dobu kurzu obětavě věnovali svým svěřencům a trpělivě pracovali na zlepšení jejich lyžařské techniky.

Po pondělních zkušenostech jsme poté již netrpělivě očekávali autobus k cestě DOMŮ. Byť přijel s drobným (cca 70 minutovým) zpožděním, jelikož byl zdržen vyprošťovací akcí, tak pak už vše proběhlo naprosto bez problémů, za což bychom rádi poděkovali panu řidiči. Cca v 16:33:48 🙂 jsme dorazili k NAŠÍ škole, kde nás netrpělivě očekávali rodiče, kterým jsme jejich ratolesti všechny ve zdraví předali.

Závěrem bychom také rádi poděkovali všem „Účastníkům zájezdu“, že  kurz proběhl v mezích očekávání a popřáli jim mnoho dalších, třeba i lyžařských, úspěchů. 🙂 🙂 🙂

 

Aktualizováno: 8. 4. 2019 — 14:57
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018