Společenský den

U příležitosti pololetního vysvědčení se naše škola rozhodla uspořádat Společenský den. Všichni jsme se společensky oblékli. Mladší žáci společně se svými učiteli probírali slušné chování ve svých třídách, kde si každá třída připravila svůj program. Žáci 9. B si pro své spolužáky připravili ukázky  chování, tak jsme měli možnost porovnat, jak vypadá slušné  a neslušné chování u stolu, jakým způsobem vstupujeme do restaurace, jak se správně pozdravíme a jakým způsobem se představujeme. Vystoupení sklidilo velké ovace.

Žáci 9. A třídy si uspořádali Třídní bál, na kterém  se učili společenské tance, na bále nechyběla ani tombola. I třída 7. A pořádala svůj společenský den. Poslední vyučovací hodinu žáci získali ocenění v podobě výpisu z vysvědčení a plni dojmů odcházeli domů. Den se nám vydařil a těšíme se na další lekce společenského chování.

                                                                                                   Alena Bačíková 

 

Aktualizováno: 5. 2. 2019 — 16:38
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018