Tajemství Orlických hor

Žáci naší školy opět soutěžili! Tentokrát se však nejednalo o měření sil ve sportu, ale o malování, kreslení, veršování a psaní na zadané téma. Soutěž byla vyhlášena MAS Pohoda venkova. Žáci vytvářeli literárně – výtvarná díla na základě znalostí pohádek, pověstí, ale i vlastních zážitků z Orlických hor. Do práce se dala většina dětí s ohromným nasazením a zaujetím. Po pár hodinách vzniklo množství poutavých příběhů, dokonalých komiksů a krásných básniček. Bylo opravdu těžké vybrat za každou kategorii pouze tři díla, která postoupí do meziškolního kola. Žáci zaslouží za své příspěvky pochvalu. Teď už nám nezbývá, než držet palce. Pevně věříme, že se na postech vítězů objeví i žáci Základní školy Františka Kupky v Dobrušce.

P.F.

Aktualizováno: 23. 4. 2019 — 10:38
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018