Poznejme nepoznané

Vést žáky k samostatnosti, odpovědnosti za své rozhodnutí, podporovat je v získávání nových vědomostí a dovedností bylo cílem projektu, který proběhl na naší škole. Projektu se zúčastnili všichni žáci druhého stupně a připravili jej pro  žáky jejich vyučující. Žáci se mohli samostatně přihlásit na jednotlivé dílny , tématem dílen byl vesmír, finanční gramotnost, 70 let Semaforu, práce s merkurem, ochrana přírody, první pomoc, drhání, pečení,  žáci mohli zabrousit do historie Inků a Májů, oslavit Den Slunce, ten kdo chtěl být v aktivní v cizím jazyce mohl mluvit německy, v anglickém jazyce žáci vytvářeli průvodce Dobruškou a ten, kdo má rád hudbu, ten se mohl získat nové informace v hudební dílně, sportovci měli možnost poznat fotbal 100x jinak a někteří z nás poznali zapojování elektrických spotřebičů. Projektový den se nám vydařil a již se těšíme na prezentaci , kterou pro nás jednotlivé skupiny připravují. 

                                                                                                            Alena Bačíková

                                                                      

       

Aktualizováno: 21. 5. 2019 — 14:15
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018