Povedený dětský den

V pondělí 3. června připravili žáci 9.ročníků pro své mladší spolužáky z I. stupně dětský den. Vymyslili si různá stanoviště, přichystali potřebné věci a v osudné ráno vše nanosili na travnatou plochu před školu, kde se vše mělo odehrávat. Všichni se pak rozmístili do prostoru, zkontrolovali vše připravené a začali se těšit na malé školáčky. Netrvalo dlouho a byli tu! Rozděleni do 6 členných družstev natěšeni plnili jednotlivé úkoly – skákali v pytlích, házeli ringo na cíl, shazovali plechovky, chodili s míčkem na lžíci, absolvovali opičí dráhu i fotbalovou průpravu a zastříleli si lukem. Na závěr si mohli nechat namalovat na obličej vybraný ornament či zvířátko od šikovných malířek z obou tříd. Poté obdrželi kouzelnou obálku s drobnými dárky. Myslíme, že se tento slunečný den všem líbil!

Kluci a holky IX. tříd 

Aktualizováno: 7. 6. 2019 — 10:38
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018