Známe se ?

Na Základní škole Františka Kupky se ve spolupráci s místní akční skupinou MAS Pohoda venkova uskutečnil seznamovací den žáků budoucích šestých ročníků.  Po úvodní prohlídce školy měli žáci a jejich doprovod možnost zúčastnit se výuky ve třídách. Dle výběru se zúčastnili výuky matematiky, anglického jazyka a jazyka českého. Po zapojení do výuky bylo pro žáky připraveno sportovní klání ve florbale a vybíjené. Smíšená družstva žáků usilovně bojovala o vítězství, vítězem se stal každý sportovec a všichni byli odměněni medailí. Příjemně unaveni měli žáci možnost seznámit se s mezinárodní kuchyní, kterou pro ně připravili žáci osmého ročníku. Žákům byl představen i 3D tisk, měli možnost  si vyzkoušet práci s merkurem a lego systémem. Součástí seznámení se školou byla i návštěva jídelny Sodexo, která pro žáky připravila polední menu.

Projektový den se vydařil, děkujeme místní akční skupině za krásné upomínkové předměty a budoucím žákům přejeme příjemný začátek školního roku.

 

                                                                                                       Alena Bačíková

Aktualizováno: 24. 6. 2019 — 14:11
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018