Žáci školy blahopřáli

Ať jste stále usměvavá i v deštivé dny – užijte si své kulatiny!

Tímto originálním přáním pogratulovala jedna žačka paní Medě  ke 100. narozeninám, které oslavila hned první neděli nového školního roku  8.září. Ve výtvarné výchově jsme tedy nevyráběli nejdříve desky na výkresy jako obvykle, ale právě přání pro paní Medu, která pro nás všechny zachránila a nám všem věnovala obrazy mnohamilionové hodnoty našeho Františka Kupky. Vzniklo tak 6O nápaditých gratulací, které jistě oslavenkyni velmi potěšily.  Na závěr mi dovolte citovat z dalšího zajímavého přání:

Kdyby byl život jako kniha,

kterou den za dnem čtenář zdvihá

a jeden rok znamenal by každý list,

budete vy už stou stránku číst,

tak dlouhý příběh se jen tak nevidí

a mnozí vám ho tiše závidí!

Tak na zdraví, paní Medo!!

                                                           Dagmar Peřinová

Aktualizováno: 11. 9. 2019 — 16:23
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018