Slavnostní zahájení školního roku

Žáci Základní školy Františka Kupky v Dobrušce zahájili školní rok slavnostním přivítáním nových prvňáčků. Žáci se sešli před školou, kde na ně již čekaly jejich třídní učitelky. Netrpělivě očekávali svůj velký den. Do základní školy vstoupili za potlesku svých spolužáků z vyšších ročníků v doprovodu rodičů i prarodičů. A už je tu ta velká chvíle, každý žák si vybírá své místo a svého kamaráda.

      Žáky prvních ročníků a jejich rodiče uvítali zástupci města pan starosta ing. Petr Lžičař, místostarostové Petr Sádovský, Miroslav Sixta a pan tajemník JUDr. Šťastný. Po úvodním slovu předali žákům dárky a potěšili je sladkostí. Žáci byli obdarováni také Královéhradeckým krajem, firmou Bovys a Somipo. Všem jmenovaným děkujeme za krásné dárky pro naše žáky.

   Žákům naší školy přejme  příjemné chvíle strávené ve škole a rodičům radost, kterou jim přináší jejich děti.

                                                                                   Pedagogický sbor školy.

 

Aktualizováno: 10. 9. 2019 — 16:48
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018