Klub robotiky a elektroniky

Od poloviny října nabízí Základní škola Františka Kupky žákům možnost docházet do Klubu robotiky a elektroniky. Tento klub si klade za cíl rozvíjet u žáků  technické myšlení a schopnost používat moderní technologie aktivním a efektivním způsobem. Co je obsahem tohoto klubu: práce v textových  a grafických editorech, základy číslicové techniky, programování v prostředí Scratch, práce s mikropočítači, základy robotiky, animace a tvorba videí.

Tento klub vznikl ve spolupráci základní školy  a SŠ Podorlické vzdělávací centrum  v Dobrušce, kdy odbornou garanci nad tímto klubem převzala  Ing. Milena Vilímková, vyučující CAD/CAM a Mgr. Michal Dusílek metodik ICT , člen krajského metodického kabinetu ICT Královéhradeckého kraje.

                                                                                                      Alena Bačíková, ředitelka školy

 

 

 

Aktualizováno: 9. 11. 2019 — 16:33
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018