Soutěž o nejstrašidelnější dýni – 2.A

V pondělí 21. října 2019 proběhla na naší škole ve spolupráci s rodiči soutěž o nejstrašidelnější dýni. V 10 hodin se do naší třídy 2. A dostavilo 11 rodičů a prarodičů a společně se žáky vyřezávali a strašidelně zdobili dýně. Příjemnou atmosféru dotvořilo pohoštění s kávou, čajem a zákuskem. Ve třídě byla rušná pracovní atmosféra a díla, která nakonec vznikla, byla opravdu velice krásná. Ve třídě jsme vyrobili celkem 9 nádherných strašidelných dýní a vybrat do soutěže 2 bylo velmi těžké. Hlasováním jsme získali skvělé 1. místo, které všechny děti z naší třídy hodně potěšilo. Děkujeme také p. vychovatelce ze školní družiny Ladě Vozdekové za pomoc s pohoštěním a fotodokumentací.

Všechny vyrobené dýně z celé školy byly vystaveny a rozsvíceny venku před budovu 1. stupně. Děkujeme naším rodičům a prarodičům za velkou pomoc a podporu akce.

Aktualizováno: 1. 11. 2019 — 9:15
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018