Auto jede

 

Žáci naší školy ve středu 20. 11. 2019 navštívili studentskou soutěž ,, Auto jede“, kterou vyhlásilo Podorlické vzdělávací centrum. Jedná se o roboticko-konstrukční soutěž, kde si studenti vytvoří konstrukci ,,vozidla“, a to pak projíždí dráhu jako ,,sledovač čáry“. Děti tak viděly využití teorie v praxi.

                                                                                                 Mgr. Jaroslava Oubrechtová

 

Žáci 6. C třídy Denis Stepankevych a Alexandr Dimitrov reprezentovali školu na soutěži Auto jede, oba chlapci navštěvují Klub robotiky a elektroniky, který škola v letošním roce otevřela pro zájemce o techniku. Reprezentanti školy získali Pamětní list a Diplom za účast, dále pak drobné dárky.

                                                     Děkujeme chlapcům za reprezentaci školy. Alena Bačíková

 

Diplom 1

Diplom 2

Pamětní list

 

     

Aktualizováno: 22. 11. 2019 — 15:07
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018