Tvořili jsme Betlém

Vánoční čas naladil žáky i pedagogické pracovníky školy a všichni malí i velcí začali vyrábět Betlém. Náš první školní Betlém máte možnost si prohlédnou před základní školu. Jedná  se o prvotinu, velkým nepřítelem našeho Betlému je počasí, sužuje ho vítr, vlhkost a další rozmary zimního počasí. Přesto Vám chceme ukázat co jsme dokázali vyrobit a jsme rádi, že nám naše dílo zdobí školu. Doufáme, že potěší i obyvatele Dobrušky. Přejeme Vám všem příjemný vánoční čas. Fotograf Betlému Erik Vilímek.

 

                                                                                                                             Alena Bačíková, ředitelka školy

 

                                                                  

Aktualizováno: 19. 12. 2019 — 15:57
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018