Rok: 2020

Poselství žáků 9. A

My, žáci 9. A, jsme se rozhodli pojmout naše Vánoční poselství trochu jinak. S ohledem na průběh epidemie viru SARS-CoV-2 považujeme za svou, dá se říci, povinnost poděkovat všem lidem, kteří se snaží její následky na naši společnost co nejvíce minimalizovat. Společnými silami jsme proto upekli trochu lineckého cukroví, zabalili ho do drobných krabiček a s vyjádřením díku ho roznesli do různých zařízení po Dobrušce. Konkrétně se jednalo o lékaře, ať už praktické či dětské, lékárny a v neposlední řadě také o naše hasiče.

Přání

Zaměstnanci Základní školy Františka Kupky přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok 2021 plný úspěchů v pracovním i osobním životě.

Alena Bačíková, ředitelka školy