3 D tisk

Slovo technika je dnes slovem velmi častým, někteří z nás si kladou otázku, co vše je pojmem technika označováno. I my jsme se rozhodli našim žákům přiblížit jednu z dnes už běžných technologií a to 3 D tisk. Ve spolupráci se střední školou – Podorlické vzdělávací centrum žákům šestých a sedmých ročníků přiblížil 3 D tisk odborník z praxe. Žáci měli možnost seznámit se s 3D tiskárnou, zjistili jaké materiály jsou používány k výrobě jednotlivých komponentů a měli možnost prakticky vyzkoušet tisk. Škola se snaží podpořit žáky v jejich zájmu o práci s novými technologiemi, tak aby své vědomosti a dovednosti mohli žáci využít v dalších letech studií. Děkujeme touto cestou panu Lejpovi za fundovanou přednášku s praktickou ukázkou.

                                                                                                        Alena Bačíková, ředitelka školy

       

 

Aktualizováno: 4. 2. 2020 — 15:39
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018