Stravování

Vážení rodiče, níže naleznete rámcová pravidla pro poskytování stravování našich žáků:

Dle místních podmínek, množství žáků a personálu je možné zvažovat jednu ze tří variant:

• Školní stravování – studené obědové balíčky při zajištění níže uvedených pravidel.
  • Školní stravování- vydávání obědů při zajištění níže uvedených pravidel.
  • Po dohodě vedení školy s rodiči si žáci mohou přinést vlastní stravu (namísto oběda).
  •
  • Pokrmy či balíčky vydává personál včetně čistých příborů. Strávníci si sami jídlo a pití nenabírají a neberou si ani příbory.
  • V jídelně se při výdeji jídla nesmí potkávat žáci z různých skupin žáků. Při stravování jsou zajištěny obvyklé rozestupy jako ve třídě. A dále je nutné zajistit rozestupy mezi jednotlivými skupinami.
  • — Rouška se odkládá pouze při samotné konzumaci jídla a pití, a to do vlastního sáčku.
  • — Jinak se dodržují zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla.
  • Před vstupem do jídelny si žák umyje ruce či použije dezinfekci na ruce.

Firma Sodexo bude o d pondělí 11. 05. 2020 poskytovat žákům stravování dle výše uvedených pravidel.

Strávníka ke stravování je nutné přihlásit prostřednictvím aplikace www.strava.cz do 06. 05. 2020 do Žáci budou do jídelny docházet dle stanovených pravidel.

Aktualizováno: 6. 5. 2020 — 11:08