Závěr roku v 2. A

     Poslední školní týden jsme prožili mnoho krásných chvil, které nám alespoň trošku vynahradily chybějící zážitky od březnového uzavření školy.

     Hned v pondělí 22. 6. jsme se sešli celá 2. A na zmrzlině, zahráli jsme si prima hry a děti si pak domů odnesly pěkné dárečky. Ve středu 24. 6. nás čekala pěší turistika na hřiště do Křovic, kde jsme sportovně strávili celé dopoledne. Hráli jsme fotbal, vybíjenou, na schovávanou, skákali přes lano, házeli míčky do dálky a běhali. A ve čtvrtek 25. 6. jsme se vydali do KINEMATOVLAKU na nádraží v Dobrušce. Příběhy KOCOURA MIKEŠE se všem líbily a zmrzlina U sedmikrásky nás příjemně ochladila.

     Tak jsme prožili poslední společné chvíle a vysvědčením ukončili letošní tak trochu zvláštní školní rok. Těšíme se všichni na prázdniny a potom hurá na 3. třídu!

                                                                                Za 2. A p. uč. Monika Svědíková

Aktualizováno: 26. 6. 2020 — 11:08
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018