Hurá na výlet

Hurá na výlet

Poslední týden v tomto školním roce si 2. skupinka zpestřila výuku vycházkou do blízkého okolí Dobrušky. Čekali jsme na slunečné počasí, a proto jsem naplánovala na středu 24. 6. pěší výlet do přírodního divadla ve Valu. Sluníčko nám přálo, sváču jsme hned snědli a hurá si pohrát s kamarády. Cestou zpátky jsme i trošinku zmokli, ale nejsme přece z cukru.

Druhý den ve čtvrtek 25. června měly děti překvapení v kinematovlaku. Vyzvídaly, vyzvídaly, ale pohádku jsem neprozradila. Kocour Mikeš se všem líbil a odměna zmrzlinou byla ještě lepší. A teď už jen v pátek pro vysvědčení, pozdravit ostatní kamarády a huráá na prázdniny. Chvíli vypnout mozek od učení je potřeba.                          

                                                                                                Ilona Francová

Aktualizováno: 19. 8. 2020 — 7:40
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018