Opět po roce na stejném místě

V pátek 9. října se uskutečnil na naší škole Den třídního učitele. Naše třída si zase vybrala návštěvu Opočna. Odhlasovali si to mezi jinými návrhy všichni kromě jednoho žáka.  Tam i zpět jsme šli po cyklostezce Františka Kupky. Na kraji Opočna jsme se zastavili a posvačili u work outového hřiště. Poté jsme pokračovali na velké náměstí a pěší zónou okolo rodného domku Františka Kupky  i na malé náměstí.  Zámek byl uzavřen kvůli setkání sokolníků, ale to nám nevadilo, neboť jsme se přesunuli k letohrádku a tam viděli na trávníku jednotlivé dravce samotné, pouze přivázané ke stojánkům.  Sestoupili jsme do zámeckého parku a obdivovali krásy barev nastupujícího podzimu a dokončené práce na rybnících i cestách.  Při zpáteční  cestě jsme z lávky nad nově otevřeným obchvatem  mávali na projíždějící kamiony a jásali jsme, když nám zatroubili. Celý pěší výlet včetně počasí se nám vydařil!

Třída VII. A s DP

Aktualizováno: 12. 10. 2020 — 10:44
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018