Vánoční poselství 4.B

V pátek 4.12. jsme si čekání na Mikuláše zkrátili psaním dopisů Ježíškovi. Dopisy se nám moc povedly, především protože jsme si nepřáli jen hmotné dary pro sebe, ale přáli jsme si i spoustu krásného pro ostatní. Ve tvorbě dopisů budeme těsně před 3. adventní nedělí pokračovat. Tentokrát si ale zahrajeme na Ježíška my všichni. Dopisy a přání od nás totiž poputují pro babičky a dědečky do domova Jitřenka v Opočně.

Nejhezčí je dělat radost ostatním – to je myšlenka, která se odráží v naší společné práci. Vánoce jsou krásná příležitost pro rozdávání radosti a konání dobrých skutků. Milá slova a dobré skutky nic nestojí.

V neposlední řadě bychom rádi poděkovali za krásný vánoční stromek, který nám do třídy daroval pan Míra K. Stromeček jsme společně ozdobili a už se těšíme na nadílku, která pod ním bude. Děkujeme!

Třída 4. B

Aktualizováno: 10. 12. 2020 — 9:35
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018