Rok: 2021

Zima, zima tu je…

Konečně jsme se dočkali sněhové nadílky. Užíváme si v hodinách TV i ve družině her na sněhu a bobování. Je to pro nás příjemná změna a budeme se těšit, až skončí toto nelehké období, abychom se mohli vrátit cvičit také do tělocvičny.

Za 1. třídy Mgr. M. Svědíková a Mgr. K. Šuhajdová.

Minivolejbal

Minivolejbal v Dobrušce

Fenomén minivolejbalu se dostal i na naši školu a teď už čekáme jen na uvolnění vládních opatření. Prozatím budou tréninky v sokolovně, ale budeme se snažit je dostat přímo do naší tělocvičny. Před rozjezdem se chystá sportovní odpoledne pro děti i rodiče, kde si každý bude moci minivolejbal se spoustou soutěží vyzkoušet. Info o termínu se objeví zde na WEBu nebo na stránkách www.volejbal-nm.cz, kde také můžete získat i další informace.

Ve sportovní nabídce Volejbalového centra (VoCe) je i příměstský všesportovní tábor v NM, kde krom minivolejbalu si děti užijí spoustu dalších sportovních aktivit. Tábor bude pirátsky laděný a určitě v něm děti zažijí spoustu legrace.