Online beseda s osminásobnou mistryní světa a mistryní republiky v RACKETLONU

Základní škola připravila pro žáky a pedagogický sbor  on line besedu s osminásobnou mistryní světa a mistryní republiky Mgr. Zuzanou Kubáňovou. Beseda proběhne ve středu a je určená všem zájemcům, kteří chtějí sledovat poutavé vyprávění všestranné sportovkyně. Děkujeme kolegyni Radce Skočdopolové za organizaci této zajímavé akce. V současné chvíli máme velmi omezené možnosti potkávat se, proto forma online setkávání je pro žáky školy motivující a škola bude tyto besedy i nadále připravovat. Níže naleznete odkaz s  informacemi  o Zuzaně Kubáňové.

                                                           Alena Bačíková, ředitelka školy

Zuzka Kubáňová

 

 

                                                                        

 

 

Aktualizováno: 26. 1. 2021 — 11:23
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018