Děti z 1. B pekly a vyráběly pro zdravotníky

I když byl minulý víkend ve znamení předjaří, polovina prvňáčků z 1. B se rozhodla s rodiči i s paní učitelkou M. Svědíkovou upéci různé „dobrůtky“ sestřičkám a p. doktorkám či jiným zdravotnicím k pondělnímu svátku MDŽ.

Všude se z domovů linula úžasná vůně. Že se daly děti s chutí do práce, uvidíte dole na fotografiích. Nakonec všichni krásně zabalené bábovky, koláčky, perníčky, muffiny či jiné cukroví přinesli nebo přivezli společně s rodiči ke škole, kde p. Radka Skočdopolová narovnala auto pomalu až po střechu J. A kdo nepekl, přinesl alespoň krásný obrázek nebo výrobek. Většinou však děti zvládly obojí!!!

Myslím, že se tato akce opravdu povedla, a že našim zdravotníkům patří velký dík za jejich namáhavou a obětavou práci v této nelehké „covidové“ době! Moc na ně myslíme a věříme, že jsme jim tím udělali velkou radost.

Za 1. B  p. uč. Monika Svědíková.

Aktualizováno: 8. 3. 2021 — 21:13
Základní škola Františka Kupky, Dobruška © 2018