Družina

Školní družina je výchovné zařízení, které má u nás dlouholetou tradici. Je součástí výchovně vzdělávacího systému a zabezpečuje dětem náplň volného času po školním vyučování. Školní družina není pokračováním školního vyučování. Děti se zde věnují různé zájmové činnosti z oblastí výtvarné, pracovní, literární, hudební a v neposlední řadě tělovýchovné a rekreační. Nezapomínáme ani na sebevzdělávání a přípravu na vyučování. V jednotlivých činnostech respektujeme odlišnost od vyučování prováděného ve třídě.

Naše školní družina pracuje v samostatných prostorách v přístavbě ZŠ, která je propojena s hlavní budovou šatnou a jídelnou.
Školní družina má omezenou kapacitu,přednostně přijímáme děti z nižších ročníků.

Organizace školní družiny:

ŠD zabezpečuje ranní a odpolední provoz.
Ranní provoz je od 6.00 hod. do 7.45 hod.  je určen všem žákům školy. Žák školy nemusí být do ranní družiny přihlášen.
Odpolední provoz začíná v 11.25 hod. a končí v 16.30 hod.

Ve středu je provoz školní družiny do 17.00 hod.

Podmínky přijímání žáků do školní družiny:

Zápis do školní družiny pro žáky z 1.ročníku proběhne v pondělí 3.září 2018.   Do školní družiny budou přijímáni žáci z 2., 3. a 4. ročníku a  z 5. ročníku do naplnění kapacity školní družiny. Zápis pro tyto žáky proběhne ve dnech 4.,5.,6. září 2018. Žák je přihlášen do školní družiny po odevzdání řádně vyplněné přihlášky / zápisní lístek školní družiny/.

Poplatek za školní družinu je 400,-Kč na pololetí, pro pravidelně docházející žáky./3– 5 dnů/. Pro nepravidelně docházející žáky/ 1- 2 dny/ je to 200,-Kč na pololetí. Platba za školní družinu se bude hradit na účet školy, po přidělení variabilního symbolu. Splatnost na první pololetí nejpozději do  25.září 2018 .

Personální zabezpečení:

Školní družina pracuje v 5.odděleních

• 1. oddělení Soňa Baláčková
  • 2. oddělení Lada Vozdeková
  • 3. oddělení  Bc. Veronika Rydlová
  • 4. oddělení Milena Hofmanová
  • 5. oddělení Šárka Koblásová
Kontakt na školní družinu:  722 917 967

Při školní družině pracují tyto kroužky:
SPORTOVNÍ KROUŽEK
kroužek je určen dětem z 3. tříd – kroužek vede Lada Vozdeková