Úvod > ŠSK > Půjčovna

PŮJČOVNA LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ

Jako sportovní klub díky prvotní obětavosti pana Potůčka a spolupráci se spolkem rodičů a přátel školy disponujeme určitým množstvím lyžařského vybavení, které můžeme svým členům, potažmo žákům školy zapůjčit. Jedná se o vybavení jak na sjezdové, tak částečně i na běžecké lyžování. Sice nejde o nejmodernější výstřelky techniky, ale všechny jsou důkladně ošetřovány i pravidelně servisovány. V posledních dvou letech se nám podařilo zakoupit i lyžařské helmy, čili co se týká sjezdového lyžování, můžeme nabídnout opravdu kompletní výzbroj. Z výše uvedeného je nám všem asi jasné, že byly vynaloženy nemalé finanční prostředky na pořízení tohoto vybavení, a proto jsme nuceni za vypůjčení vybavení vybírat alespoň nějaké manipulační poplatky. V současné době se jedná o částku 400,- Kč za jednu výpůjčku, ať se jedná o kompletní lyžařský set, či jen o jeho část, bez ohledu na výpůjční dobu. Jen je velmi důležité, aby všichni přistupovali k vypůjčenému vybavení s rozumem a včas ho vraceli, právě s ohledem na pravidelný servis.

Pravidelná výpůjční doba nebyla prozatím stanovena. Je třeba se individuálně domluvit s Mgr. Robertem Šebkem.