Úvod > Žáci a rodiče > Školní noviny

Školní noviny

Vážení rodiče, milí žáci,
v únoru jsme se vrátili k vydávání školních novin. V lednu jsem oslovila žáky 6. B, zdali by se nechtěli podílet na vydávání školních novin. Hned se mi přihlásila skoro polovina žáků. Nejprve jsme si ujasnili, jaké rubriky bychom chtěli žákům přinášet, poté si rozdělili úkoly a pustili se do práce. Prvořadým úkolem bylo vytvoření LOGA. Toho se ujal Jan Šifta a vytvořil logo, které se nám všem líbí. Zvolili jsme taktéž nový formát novin.
Chceme, aby byly vtipné, zajímavé, reagovaly na dění ve škole, byly doprovázeny kresbami a v neposlední řadě nás seznamovaly se spolužáky, kteří se věnují zajímavým koníčkům.
Jsem přesvědčena, že by noviny mohly být dalším střípkem v mozaice života školy. Vydáváním novin máme možnost zapojit všechny, kteří chtějí něco o škole sdělit, pochlubit se zajímavým zážitkem, vyprávěním o školních akcích a výletech anebo jen zamyšlením se nad děním kolem. Těším se i na to, že možná mezi námi vyroste někdo, jehož články si za čas přečtu v opravdových novinách.
Mgr. Ivona Průšová

logo ŠN.png