Drobečková navigace

Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > 7. ročník Městského běhu Dobruškou

7. ročník Městského běhu DobruškouDatum konání:
26.9.2021

Ruku na srdce, řídit si v neděli budík a chystat se na závodní běh, není pro každého med. Úžasná parta žáků ZŠ Františka Kupky to však zvládla na jedničku! Na start již 7. ročníku Městského běhu Dobruškou se postavilo 19 našich studentů a ze závodu si odnášíme dokonce 2 medaile. V kategorii ženy do 15 let na trase 2,5 km obsadila druhé stříbrné místo žákyně Alžběta Nejmanová ze 7.B a v kategorii ženy do 15 let na trase 5 km si bronz vybojovala Natálie Čančarová ze 7.A. Děkujeme studentům za jejich účast a městu Dobruška za bezvadnou organizaci, zázemí a ocenění pro všechny účastníky. 

 
Radka Skočdopolová
ZŠ Františka Kupky Dobruška