Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Český rozhlas – Hradec Králové – Příběhy našich sousedů

Český rozhlas – Hradec Králové – Příběhy našich sousedů

16.3.2023

Ve čtvrtek 16.3. jsme navštívily Český rozhlas v Hradci Králové. V rámci projektu „Příběhy našich sousedů“ se konal workshop, na kterém jsme si zkusily práci moderátorů a sestříhaly, za pomoci profesionála pana Tomáše Peterky, příběh našeho pamětníka. Pan Peterka byl skvělým průvodcem a rádcem ve světě rozhlasu a za jeho sdílené zkušenosti a rady mu děkujeme.

Velký dík patří i tomu, bez kterého by to nešlo - PhDr. Zdeňku Zahradníkovi – našemu pamětníkovi. Jeho vstřícnost a ochota sdílet s námi své zážitky, byla inspirující. Stejně jako jeho vědomosti a znalosti.

Děkujeme!

Karolína Štecherová, Monika Matajová, Lucie Horáková, Viktorie Kubrtová, Sabina Stojková, Leontýna Smutná