Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Den dětí – sportovní den

Den dětí – sportovní den

1.6.2022

Mezinárodní den dětí se každoročně slaví 1. června. Je zažitým dnem různých sportovních klání, soutěží, her, ale také sladkostí a odměn. I my jsme chtěli s našimi dětmi oslavit jejich krásný den, a proto pro všechny děti z 1. stupně starší kolegové „deváťáci“ zorganizovali sportovní den.

Děti na hřišti přivítali ti nejpovolanější, třídní učitelé devátých ročníků, kteří jsou zároveň pedagogy tělesné výchovy. Slunečný den děti strávily na stanovištích, kde se projevil jejich sportovní duch. Do plnění jednotlivých úkolů např. házení na koš, střelba florbalovým a fotbalovým míčem do branky, skok daleký, hod na kuželky, hod na cíl kriketovým míčkem, slalomová jízda na koloběžce, daly všechny síly. Po splnění celého programu došlo i na přátelské utkání ve vybíjené, do kterého se zapojili i samotní organizátoři – deváťáci. Závěrem byli oceněni ti nejlepší, ale medaili si na krku odnesli všichni účastníci.

Děkujeme za krásný den a perfektní organizaci.

1. stupeň, Ing. Radka Sobotková