Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Děti v ráji

Děti v ráji

Středeční odpoledne a večer jsme strávili neobvykle. Ve dvě hodiny jsme nasedli do autobusu a vyrazili směr Praha. Po krátké zastávce na občerstvení jsme v pět hodin zaparkovali u Kongresového centra. Nejprve jsme se vydali na vycházku na Vyšehrad, kde jsme navštívili Slavínský hřbitov. Zde jsme objevili náhrobky známých osobností - Mikoláš Aleš, Karel Čapek, Waldemar Matuška, Kája Saudek,… Dokonce jsme našli i hrob Radoslava Brzobohatého, čestného občana našeho města, kde byl věnec právě od představitelů města Dobruška. Od devatenácti hodin jsme se zúčastnili první veřejné generálky muzikálu Děti ráje. Téměř čtyřhodinové představení se spoustou známých melodií nás všechny nadchlo. A při závěrečné přehlídce nejznámějších hitů si nejeden z nás zazpíval a zatancoval. Výlet to byl náročný, ale nezapomenutelný.

Jaroslava Oubrechtová, Radana Moravcová a žáci 9.A a B