Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Holky taky hrají florbal

Holky taky hrají florbal

Ve středu proběhlo Okresní kolo ve florbale dívek kategorie 8.-9.ročníků. Turnaj se konal v nové sportovní hale ZŠ Pulická, takže téměř domácí prostředí. Vzhledem k tomu, že družstvo tvořilo 13 hráček a většina z nich hrála florbal poprvé, mimo pár lehkých tréninků, nastupovaly jsme k prvnímu zápasu s velkým respektem. Nakonec jsme ho sice prohrály 0:1, ale branka padla velmi nešťastně. Druhý zápas jsme hrály s pozdějším vítězem ZŠ Dobré a opět prohrály 1:4. Potom už se nám začalo dařit a ZŠ Javornickou z Rychnova n. Kněžnou jsme porazily 4:1 a nad ZŠ Skuhrov jsme zvítězily vysoko 6:0. V posledním zápase jsme nakonec remizovaly 3:3 se ZŠ Slatina. V celkové tabulce nám to vyneslo krásné třetí místo.

Děvčatům gratulujeme a děkujeme. JO