Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Prezentace středních škol a učilišť 2021

Prezentace středních škol a učilišť 2021

2.11.2021

V úterý 2. 11. 2021 se ve vestibulu naší školy uskutečnila prezentace středních škol a učilišť. Představit se přijelo patnáct škol nejen z Královéhradeckého kraje. Budoucí studenti a jejich zákonní zástupci získali spoustu informací o nabízených oborech, výhodách studia na té či oné škole a možná jim právě některý z perfektně připravených zástupců škol usnadnil řešení často nelehké volby dalšího vzdělávání. A pokud je nepřesvědčil rozhovor s prezentujícími, snad jim pomohlo množství letáků a propagačních materiálů, které si odnesli domů. Zástupcům všech škol moc děkujeme za účast a těšíme se za rok na viděnou.

Mgr. Andrea Micherová