Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Vydařený výlet na Ostaš

Vydařený výlet na Ostaš

Dvoudenní výlet očima  dětí 8.A:

Cestou vlakem nemohla chybět zábava a všeobecně dobrá nálada, jelikož jsme se již všichni těšili na to, co nás čeká. Bydleli jsme v malých, ale útulných chatkách. Po ubytování pro některé nastalo ne velmi dobré zjištění, že si budeme muset povléct postele sami. Vylézt na jakýkoliv velký kámen stálo  zato, protože výhled z těchto míst byl ohromující. Zírali jsme, jak byl z Ostaše skvostně krásný výhled. Ve skalách to bylo moc krásné a taky velmi zajímavé, prošli jsme i myší díru. K večeři jsme měli obr řízek s bramborovou kaší,  když už holky nemohly, daly je klukům. Cestou na Kočičí hrad jsme šli z kopce do kopce, přes kořeny i všemi možnými terény. Výlet jsme si všichni moc užili a doufám, že brzy zase někam pojedeme.

"Jsem ráda, že nám nepršelo."

"Toto byl nejkrásnější výlet na této škole, bylo to mega super!"

"Toto byl nejlepší náš školní výlet, na kterém mě nejvíc bavil večerní táborák a povídání si při ohni."

"Celý výlet byl krásný, dávám 5 z 5 bodů!"

Předchozí věty mluví za vše!

8. A a D. Peřinová