Drobečková navigace

Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole

Stalo se ve škole


Štítky:Čarodějnice v 1. B

V pátek 30. dubna 2021 jsme měli při distanční výuce v 1. B „čarodějnickou výuku“. Většina žáčků se k počítačům proměnila v ježibaby či čaroděje a také paní učitelku nemohl někdo ani poznat. Společně jsme si připomněli tento lidový zvyk a během výuky nás čekala různá kouzelná překvapení. Večer pak každý podle svého oslavil „čarodějnice“ a opekl si na ohýnku různé dobroty. Pojďte se s námi podívat, jak jsme se krásně vymódili J a jak jsme tento den či víkend prožili s rodinou či přáteli …

Více

Publikováno 6. 5. 2021 21:55

Čarodějnická škola

Poslední den v dubnu je spojován s tradicí pálení čarodějnic, ale také s různými kouzly a čáry. I ve 2. B byl 30. dubna slet čarodějnic a čarodějů. Přiletěla čarodějka Dorka, malá Lili, zubatá Kate, Adálie, Mia. Nemohli chybět ani čarodějové Karel, Brumbál a ostatní se svými kouzelnými mazlíčky. Byli skvělí. Vstup na ohnivou půdu byl povolen jen se svým kouzlem nebo zaklínadlem. Děkujeme i za magickou pochoutkou. IF

Více

Publikováno 6. 5. 2021 21:40

Zápis do první třídy

Vážení rodiče, rádi bychom Vám a Vašim dětem alespoň trochu vynahradili tradiční zápis do 1. třídy, který se letos vzhledem k epidemiologické situaci bude konat distančním způsobem.

Více

Publikováno 6. 4. 2021 8:33

Změna: Čtení se známými českými umělci

Co je to vlastně kniha? Pro někoho pouze stohy papírů a změť písmenek dávajících dohromady slova. Ovšem pro některé lidi, k nimž se také počítám, znamená mnohem víc.

Více

Publikováno 6. 4. 2021 8:24

Výtvarná soutěž

Výtvarná soutěž na téma FRANTIŠEK KUPKA – MALÍŘ SVĚTA k výročí 150 let od narození světoznámého umělce, který vyrostl v Dobrušce.

Více

Publikováno 6. 4. 2021 8:22

Pečeme pro zdravotníky

Zvlášť v této době chce ZŠ Františka Kupky symbolicky poděkovat všem zdravotníkům, vyjádřit vděčnost za jejich práci a popřát nejen všem sestřičkám a lékařkám ke svátku MDŽ.

Více

Publikováno 6. 4. 2021 8:18

Stezka po Dobrušce

Obsah článku se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Více

Publikováno 31. 3. 2021 10:22