Úvod > Žáci a rodiče > Stalo se ve škole > Soutěž Bobřík informatiky

Soutěž Bobřík informatiky

V průběhu měsíce listopadu probíhala soutěž Bobřík informatiky, které se zúčastnili žáci ZŠ Františka Kupky. Soutěžili v kategoriích Benjamín, Kadet a Junior. Celkově se soutěže zúčastnilo 216 803 soutěžících a celostátní průměr bodů se pohyboval od 74 do 96 bodů v závislosti na kategorii. Pro to, aby se soutěžící stali úspěšnými řešiteli, bylo nutné dosáhnout 120 bodů a více.
Žákům ZŠ Františka Kupky se podařilo dosáhnout skvělých výsledků, které vypovídají o tom, že se jim daří v nové informatice, a dokonce i v programování. Nejlepší výsledek v soutěži dosáhl Tomáš Molek se 189 body. Hned za ním se umístili Jakub Müller se 156 body a Alex Svoboda se 153 body. Za nimi následovala celá řada dalších úspěšných řešitelů a nadprůměrných výsledků. Všem úspěšným řešitelům soutěže gratulujeme.
Statistiku soutěže si můžete prohlédnout na adrese:
Ing. Lucie Daňková